Grzejnik łazienkowy drabinkowy 157x50 cm biały GŁ50160 Instal Projekt Standard
Grzejnik łazienkowy drabinkowy 157x50 cm biały GŁ50160 Instal Projekt Standard
- Nr katalogowy: GŁ50160
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 678,77zł
- Cena katalogowa: 1 023,36 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Standard |
| Nr katalogowy | GŁ50160 |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 157 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 923 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 45 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253980121 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 17 x 160 cm |
| Waga z opakowaniem | 16,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |