Grzejnik łazienkowy drabinkowy 157x60 cm biały GŁ60160 Instal Projekt Standard
Grzejnik łazienkowy drabinkowy 157x60 cm biały GŁ60160 Instal Projekt Standard
- Nr katalogowy: GŁ60160
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 873,19zł
- Cena katalogowa: 1 129,14 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Standard |
| Nr katalogowy | GŁ60160 |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 157 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc | 1041 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 55 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253980176 |
| Wymiary z opakowaniem | 62 x 17 x 159 cm |
| Waga z opakowaniem | 17,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |