Grzejnik łazienkowy drabinkowy 159x50 cm biały RIM50160D50 Instal Projekt Rima
Grzejnik łazienkowy drabinkowy 159x50 cm biały RIM50160D50 Instal Projekt Rima
- Nr katalogowy: RIM50160D50
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 538,58zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Rima |
| Nr katalogowy | RIM50160D50 |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 159 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Moc | 620 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253738937 |
| Wymiary z opakowaniem | 53 x 6 x 162 cm |
| Waga z opakowaniem | 13,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |