Grzejnik łazienkowy drabinkowy 174.6x70 cm biały OMER70170 Instal Projekt Omega R
Grzejnik łazienkowy drabinkowy 174.6x70 cm biały OMER70170 Instal Projekt Omega R
- Nr katalogowy: OMER70170
- Dostępność: do 10 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 492,14zł
- Cena katalogowa: 2 386,20 zł
Wybierz wariant:
Wysokość
(cm)
Szerokość
(cm)
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Omega R |
| Nr katalogowy | OMER70170 |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 174.6 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Moc | 1069 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 65 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253980459 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii