Grzejnik łazienkowy drabinkowy 174x60 cm biały GŁ60170 Instal Projekt Standard
Grzejnik łazienkowy drabinkowy 174x60 cm biały GŁ60170 Instal Projekt Standard
- Nr katalogowy: GŁ60170
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 150,96zł
- Cena katalogowa: 1 905,27 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Standard |
| Nr katalogowy | GŁ60170 |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 174 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc | 1154 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 55 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253980183 |
| Wymiary z opakowaniem | 62 x 17 x 177 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |