Grzejnik łazienkowy drabinkowy 68.6x30 cm biały GŁ3070 Instal Projekt Standard
Grzejnik łazienkowy drabinkowy 68.6x30 cm biały GŁ3070 Instal Projekt Standard
- Nr katalogowy: GŁ3070
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 447,25zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Standard |
| Nr katalogowy | GŁ3070 |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 68.6 cm |
| Szerokość | 30 cm |
| Moc | 312 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 25 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253980015 |
| Wymiary z opakowaniem | 32 x 17 x 71 cm |
| Waga z opakowaniem | 5,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |