Grzejnik łazienkowy drabinkowy 68x60 cm biały GŁ6070 Instal Projekt Standard
Grzejnik łazienkowy drabinkowy 68x60 cm biały GŁ6070 Instal Projekt Standard
- Nr katalogowy: GŁ6070
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 635,45zł
- Cena katalogowa: 950,79 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Standard |
| Nr katalogowy | GŁ6070 |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 68 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc | 494 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 55 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253980145 |
| Wymiary z opakowaniem | 62 x 17 x 71 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |