Grzejnik łazienkowy drabinkowy 91x60 cm biały GŁ6090 Instal Projekt Standard
Grzejnik łazienkowy drabinkowy 91x60 cm biały GŁ6090 Instal Projekt Standard
- Nr katalogowy: GŁ6090
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 606,99zł
- Cena katalogowa: 714,63 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Standard |
| Nr katalogowy | GŁ6090 |
| Rodzaj | drabinkowy |
| Wysokość | 91 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Moc | 632 Wat |
| Rozstaw podłącz. | 55 cm |
| Podłączenie | dolne |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5905253980152 |
| Wymiary z opakowaniem | 63 x 16 x 95 cm |
| Waga z opakowaniem | 10,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |