Grzejnik pokojowy 120.2x51.5 cm podłączenie boczne biały TUB312011 Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 120.2x51.5 cm podłączenie boczne biały TUB312011 Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB312011
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 069,31zł
- Cena katalogowa: 3 319,77 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Podłączenie
Orientacja
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB312011 |
| Szerokość | 51.5 cm |
| Wysokość | 120.2 cm |
| Moc | 1318 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 113.2 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | boczne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253277511 |
| Wymiary z opakowaniem | 61 x 14 x 128 cm |
| Waga z opakowaniem | 38,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |