Grzejnik pokojowy 126x56.5 cm podłączenie dolne biały IRSTES205628BV Irsap Tesi 2
Grzejnik pokojowy 126x56.5 cm podłączenie dolne biały IRSTES205628BV Irsap Tesi 2
- Nr katalogowy: IRSTES205628BV
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 120,19zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Podłączenie
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 2 |
| Nr katalogowy | IRSTES205628BV |
| Szerokość | 56.5 cm |
| Wysokość | 126 cm |
| Moc | 1145 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 8058777622507 |
| Wymiary z opakowaniem | 136 x 72 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |