Grzejnik pokojowy 150x45 cm podłączenie dolne IRSTES215010LOFT Irsap Tesi 2
Grzejnik pokojowy 150x45 cm podłączenie dolne IRSTES215010LOFT Irsap Tesi 2
- Nr katalogowy: IRSTES215010LOFT
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 762,18zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Podłączenie
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 2 |
| Nr katalogowy | IRSTES215010LOFT |
| Szerokość | 45 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Moc | 1030 Wat |
| Kolor | inny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 8058777818795 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 165 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 20,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |