Grzejnik pokojowy 180.2x38 cm podłączenie boczne biały TUB318008 Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 180.2x38 cm podłączenie boczne biały TUB318008 Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB318008
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 910,01zł
- Cena katalogowa: 3 052,86 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB318008 |
| Szerokość | 38 cm |
| Wysokość | 180.2 cm |
| Moc | 1418 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 173.2 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | boczne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253077142 |
| Wymiary z opakowaniem | 47 x 14 x 188 cm |
| Waga z opakowaniem | 41,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |