Grzejnik pokojowy 180.2x60.5 cm podłączenie dolne biały TUB318013D50 Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 180.2x60.5 cm podłączenie dolne biały TUB318013D50 Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB318013D50
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 138,87zł
- Cena katalogowa: 5 111,88 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Podłączenie
Orientacja
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB318013D50 |
| Szerokość | 60.5 cm |
| Wysokość | 180.2 cm |
| Moc | 2304 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 5905253248016 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 14 x 188 cm |
| Waga z opakowaniem | 66,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |