Grzejnik pokojowy 180.2x69.5 cm podłączenie boczne biały TUB318015 Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 180.2x69.5 cm podłączenie boczne biały TUB318015 Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB318015
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 469,94zł
- Cena katalogowa: 5 666,61 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Podłączenie
Orientacja
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB318015 |
| Szerokość | 69.5 cm |
| Wysokość | 180.2 cm |
| Moc | 2658 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 173.2 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | boczne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253196669 |
| Wymiary z opakowaniem | 79 x 14 x 188 cm |
| Waga z opakowaniem | 76,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |