Grzejnik pokojowy 180.2x69.5 cm podłączenie dolne biały TUB318015D50 Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 180.2x69.5 cm podłączenie dolne biały TUB318015D50 Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB318015D50
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 572,72zł
- Cena katalogowa: 5 838,81 zł
Opis produktu
Na zdjęciu widnieje przykładowy grzejnik Tubus 3 w innym kolorze i wymiarze. Cena dotyczy grzejnika w kolorze białym.
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB318015D50 |
| Szerokość | 69.5 cm |
| Wysokość | 180.2 cm |
| Moc | 2658 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253406270 |
| Wymiary z opakowaniem | 79 x 14 x 188 cm |
| Waga z opakowaniem | 76,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |