Grzejnik pokojowy 180x27 cm podłączenie dolne IRSTES218006LOFT Irsap Tesi 2
Grzejnik pokojowy 180x27 cm podłączenie dolne IRSTES218006LOFT Irsap Tesi 2
- Nr katalogowy: IRSTES218006LOFT
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 940,40zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 2 |
| Nr katalogowy | IRSTES218006LOFT |
| Szerokość | 27 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Moc | 746 Wat |
| Kolor | inny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 8058777523132 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 195 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 14,46 kg |
| Dane producenta | Zobacz |