Grzejnik pokojowy 180x28.3 cm podłączenie dolne AGETVD18028Q AG Evo Line Eterna Duo
Grzejnik pokojowy 180x28.3 cm podłączenie dolne AGETVD18028Q AG Evo Line Eterna Duo
- Nr katalogowy: AGETVD18028Q
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 027,97zł
Opis produktu
| Marka | AG Evo Line |
| Seria | Eterna Duo |
| Nr katalogowy | AGETVD18028Q |
| Szerokość | 28.3 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Moc | 1262 Wat |
| Kolor | inny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 5908006120232 |
| Wymiary z opakowaniem | 38 x 195 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |