Grzejnik pokojowy 180x45 cm podłączenie dolne IRSTES3180102C5 Irsap Tesi 3
Grzejnik pokojowy 180x45 cm podłączenie dolne IRSTES3180102C5 Irsap Tesi 3
- Nr katalogowy: IRSTES3180102C5
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 879,59zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Podłączenie
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 3 |
| Nr katalogowy | IRSTES3180102C5 |
| Szerokość | 45 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Moc | 1689 Wat |
| Kolor | inny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 195 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 35,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |