Grzejnik pokojowy 180x69.1 cm podłączenie dolne biały AGETVD180699016 AG Evo Line Eterna Duo
Grzejnik pokojowy 180x69.1 cm podłączenie dolne biały AGETVD180699016 AG Evo Line Eterna Duo
- Nr katalogowy: AGETVD180699016
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 6 359,70zł
Opis produktu
| Marka | AG Evo Line |
| Seria | Eterna Duo |
| Nr katalogowy | AGETVD180699016 |
| Szerokość | 69.1 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Moc | 3081 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | dekoracyjny |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Dane producenta | Zobacz |