Grzejnik pokojowy 182x48.7 cm podłączenie dolne czarny IRSAR2182X48K1 Irsap Arpa 18_2
Grzejnik pokojowy 182x48.7 cm podłączenie dolne czarny IRSAR2182X48K1 Irsap Arpa 18_2
- Nr katalogowy: IRSAR2182X48K1
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 048,35zł
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Arpa 18_2 |
| Nr katalogowy | IRSAR2182X48K1 |
| Szerokość | 48.7 cm |
| Wysokość | 182 cm |
| Moc | 1147 Wat |
| Kolor | czarny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 8053507022268 |
| Wymiary z opakowaniem | 59 x 197 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |