Grzejnik pokojowy 182x59.5 cm podłączenie dolne biały IRSAR2182X59B Irsap Arpa 18_2
Grzejnik pokojowy 182x59.5 cm podłączenie dolne biały IRSAR2182X59B Irsap Arpa 18_2
- Nr katalogowy: IRSAR2182X59B
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 662,62zł
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Arpa 18_2 |
| Nr katalogowy | IRSAR2182X59B |
| Szerokość | 59.5 cm |
| Wysokość | 182 cm |
| Moc | 1401 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 8018618949132 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 197 x 22 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |