Grzejnik pokojowy 200.2x56 cm podłączenie dolne biały TUB320012V Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 200.2x56 cm podłączenie dolne biały TUB320012V Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB320012V
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 038,37zł
- Cena katalogowa: 5 266,86 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Podłączenie
Orientacja
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB320012V |
| Szerokość | 56 cm |
| Wysokość | 200.2 cm |
| Moc | 2436 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253125072 |
| Wymiary z opakowaniem | 66 x 14 x 208 cm |
| Waga z opakowaniem | 67,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |