Grzejnik pokojowy 200.2x60.5 cm podłączenie dolne TUB320013D50PC1100 Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 200.2x60.5 cm podłączenie dolne TUB320013D50PC1100 Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB320013D50PC1100
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 155,77zł
- Cena katalogowa: 6 815,74 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB320013D50PC1100 |
| Szerokość | 60.5 cm |
| Wysokość | 200.2 cm |
| Moc | 2639 Wat |
| Kolor | inny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | dekoracyjny, żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 5905253471551 |
| Waga z opakowaniem | 70,30 kg |
| Dane producenta | Zobacz |