Grzejnik pokojowy 200.2x65 cm podłączenie boczne biały TUB320014 Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 200.2x65 cm podłączenie boczne biały TUB320014 Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB320014
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 494,18zł
- Cena katalogowa: 5 707,20 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Podłączenie
Orientacja
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB320014 |
| Szerokość | 65 cm |
| Wysokość | 200.2 cm |
| Moc | 2747 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 193.2 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | boczne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253178740 |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 14 x 208 cm |
| Waga z opakowaniem | 78,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |