Grzejnik pokojowy 200x27 cm podłączenie dolne czarny IRSTES32006K150 Irsap Tesi 3
Grzejnik pokojowy 200x27 cm podłączenie dolne czarny IRSTES32006K150 Irsap Tesi 3
- Nr katalogowy: IRSTES32006K150
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 653,69zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Podłączenie
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 3 |
| Nr katalogowy | IRSTES32006K150 |
| Szerokość | 27 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Moc | 1123 Wat |
| Kolor | czarny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 215 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 23,58 kg |
| Dane producenta | Zobacz |