Grzejnik pokojowy 200x27 cm podłączenie dolne IRSTES220006L50 Irsap Tesi 2
Grzejnik pokojowy 200x27 cm podłączenie dolne IRSTES220006L50 Irsap Tesi 2
- Nr katalogowy: IRSTES220006L50
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 975,66zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Podłączenie
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 2 |
| Nr katalogowy | IRSTES220006L50 |
| Szerokość | 27 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Moc | 834 Wat |
| Kolor | inny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 215 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 16,02 kg |
| Dane producenta | Zobacz |