Grzejnik pokojowy 200x36 cm podłączenie dolne biały IRSTES420008B50 Irsap Tesi 4
Grzejnik pokojowy 200x36 cm podłączenie dolne biały IRSTES420008B50 Irsap Tesi 4
- Nr katalogowy: IRSTES420008B50
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 836,20zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Podłączenie
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 4 |
| Nr katalogowy | IRSTES420008B50 |
| Szerokość | 36 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Moc | 1905 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 8018618322102 |
| Wymiary z opakowaniem | 46 x 215 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 42,08 kg |
| Dane producenta | Zobacz |