Grzejnik pokojowy 200x45 cm podłączenie dolne IRSTES220010L50 Irsap Tesi 2
Grzejnik pokojowy 200x45 cm podłączenie dolne IRSTES220010L50 Irsap Tesi 2
- Nr katalogowy: IRSTES220010L50
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 093,06zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Podłączenie
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 2 |
| Nr katalogowy | IRSTES220010L50 |
| Szerokość | 45 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Moc | 1390 Wat |
| Kolor | inny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 215 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 26,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |