Grzejnik pokojowy 200x54 cm podłączenie dolne czarny IRSTES320012K15 Irsap Tesi 3
Grzejnik pokojowy 200x54 cm podłączenie dolne czarny IRSTES320012K15 Irsap Tesi 3
- Nr katalogowy: IRSTES320012K15
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 5 002,42zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Podłączenie
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 3 |
| Nr katalogowy | IRSTES320012K15 |
| Szerokość | 54 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Moc | 2247 Wat |
| Kolor | czarny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Wymiary z opakowaniem | 64 x 215 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 47,16 kg |
| Dane producenta | Zobacz |