Grzejnik pokojowy 200x54 cm podłączenie dolne IRSTES220012LOFT Irsap Tesi 2
Grzejnik pokojowy 200x54 cm podłączenie dolne IRSTES220012LOFT Irsap Tesi 2
- Nr katalogowy: IRSTES220012LOFT
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 651,77zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Podłączenie
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 2 |
| Nr katalogowy | IRSTES220012LOFT |
| Szerokość | 54 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Moc | 1668 Wat |
| Kolor | inny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Wymiary z opakowaniem | 64 x 215 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 32,04 kg |
| Dane producenta | Zobacz |