Grzejnik pokojowy 200x63 cm podłączenie dolne biały IRSTES420014B50 Irsap Tesi 4
Grzejnik pokojowy 200x63 cm podłączenie dolne biały IRSTES420014B50 Irsap Tesi 4
- Nr katalogowy: IRSTES420014B50
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 6 488,67zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Podłączenie
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 4 |
| Nr katalogowy | IRSTES420014B50 |
| Szerokość | 63 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Moc | 3333 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 8033539568927 |
| Wymiary z opakowaniem | 73 x 215 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 73,64 kg |
| Dane producenta | Zobacz |