Grzejnik pokojowy 200x63 cm podłączenie dolne IRSTES220014TR Irsap Tesi 2
Grzejnik pokojowy 200x63 cm podłączenie dolne IRSTES220014TR Irsap Tesi 2
- Nr katalogowy: IRSTES220014TR
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 145,38zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Podłączenie
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 2 |
| Nr katalogowy | IRSTES220014TR |
| Szerokość | 63 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Moc | 1946 Wat |
| Kolor | inny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Wymiary z opakowaniem | 73 x 215 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 37,38 kg |
| Dane producenta | Zobacz |