Grzejnik pokojowy 200x72 cm podłączenie dolne IRSTES320016LOFT Irsap Tesi 3
Grzejnik pokojowy 200x72 cm podłączenie dolne IRSTES320016LOFT Irsap Tesi 3
- Nr katalogowy: IRSTES320016LOFT
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 6 570,04zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Podłączenie
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 3 |
| Nr katalogowy | IRSTES320016LOFT |
| Szerokość | 72 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Moc | 2995 Wat |
| Kolor | inny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Wymiary z opakowaniem | 82 x 215 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 62,88 kg |
| Dane producenta | Zobacz |