Grzejnik pokojowy 27.1x182 cm podłączenie dolne biały IRSAR1182X27B Irsap Arpa 18
Grzejnik pokojowy 27.1x182 cm podłączenie dolne biały IRSAR1182X27B Irsap Arpa 18
- Nr katalogowy: IRSAR1182X27B
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 742,42zł
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Arpa 18 |
| Nr katalogowy | IRSAR1182X27B |
| Szerokość | 182 cm |
| Wysokość | 27.1 cm |
| Moc | 637 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 8058777872223 |
| Wymiary z opakowaniem | 37 x 197 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |