Grzejnik pokojowy 40.2x123.5 cm podłączenie dolne biały TUB304027D50P Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 40.2x123.5 cm podłączenie dolne biały TUB304027D50P Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB304027D50P
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 349,56zł
- Cena katalogowa: 5 464,89 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Podłączenie
Orientacja
Opis produktu
Na zdjęciu widnieje przykładowy grzejnik Tubus 3.
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB304027D50P |
| Szerokość | 123.5 cm |
| Wysokość | 40.2 cm |
| Moc | 1150 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253662386 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 14 x 134 cm |
| Waga z opakowaniem | 31,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |