Grzejnik pokojowy 40.2x65 cm podłączenie dolne biały TUB304014 Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 40.2x65 cm podłączenie dolne biały TUB304014 Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB304014
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 886,52zł
- Cena katalogowa: 3 013,50 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB304014 |
| Szerokość | 65 cm |
| Wysokość | 40.2 cm |
| Moc | 592 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 34.4 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253064388 |
| Waga z opakowaniem | 14,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |