Grzejnik pokojowy 40.2x87.5 cm podłączenie boczne biały TUB304019 Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 40.2x87.5 cm podłączenie boczne biały TUB304019 Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB304019
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 397,45zł
- Cena katalogowa: 3 869,58 zł
Opis produktu
Na zdjęciu widnieje przykładowy grzejnik Tubus 3 w innym kolorze i wymiarze.
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB304019 |
| Szerokość | 87.5 cm |
| Wysokość | 40.2 cm |
| Moc | 804 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 34.4 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | boczne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253111389 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 14 x 98 cm |
| Waga z opakowaniem | 21,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |