Grzejnik pokojowy 40.2x87.5 cm podłączenie dolne biały TUB304019V Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 40.2x87.5 cm podłączenie dolne biały TUB304019V Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB304019V
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 602,99zł
- Cena katalogowa: 4 213,98 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB304019V |
| Szerokość | 87.5 cm |
| Wysokość | 40.2 cm |
| Moc | 809 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253167294 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 14 x 98 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |