Grzejnik pokojowy 50x90 cm podłączenie dolne biały IRSTES405020B50 Irsap Tesi 4
Grzejnik pokojowy 50x90 cm podłączenie dolne biały IRSTES405020B50 Irsap Tesi 4
- Nr katalogowy: IRSTES405020B50
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 808,83zł
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 4 |
| Nr katalogowy | IRSTES405020B50 |
| Szerokość | 90 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Moc | 1338 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 8053507275077 |
| Dane producenta | Zobacz |