Grzejnik pokojowy 56.5x144 cm podłączenie dolne czarny IRSTES305632K12 Irsap Tesi 3
Grzejnik pokojowy 56.5x144 cm podłączenie dolne czarny IRSTES305632K12 Irsap Tesi 3
- Nr katalogowy: IRSTES305632K12
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 628,14zł
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 3 |
| Nr katalogowy | IRSTES305632K12 |
| Szerokość | 144 cm |
| Wysokość | 56.5 cm |
| Moc | 1836 Wat |
| Kolor | czarny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Wymiary z opakowaniem | 154 x 72 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 35,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |