Grzejnik pokojowy 56.5x162 cm podłączenie dolne czarny IRSTES305636K1V Irsap Tesi 3
Grzejnik pokojowy 56.5x162 cm podłączenie dolne czarny IRSTES305636K1V Irsap Tesi 3
- Nr katalogowy: IRSTES305636K1V
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 5 159,73zł
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 3 |
| Nr katalogowy | IRSTES305636K1V |
| Szerokość | 162 cm |
| Wysokość | 56.5 cm |
| Moc | 2065 Wat |
| Kolor | czarny |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Wymiary z opakowaniem | 172 x 72 x 23 cm |
| Waga z opakowaniem | 39,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |