Grzejnik pokojowy 57x101 cm podłączenie boczne biały TUB305022 Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 57x101 cm podłączenie boczne biały TUB305022 Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB305022
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 893,68zł
- Cena katalogowa: 4 701,06 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Podłączenie
Orientacja
Opis produktu
Na zdjęciu widnieje przykładowy grzejnik Tubus 3 w innym kolorze i wymiarze.
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB305022 |
| Szerokość | 101 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Moc | 1148 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 50 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | boczne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253070082 |
| Wymiary z opakowaniem | 65 x 14 x 111 cm |
| Waga z opakowaniem | 36,70 kg |
| Dane producenta | Zobacz |