Grzejnik pokojowy 57x119 cm podłączenie boczne biały TUB305026 Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 57x119 cm podłączenie boczne biały TUB305026 Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB305026
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 367,18zł
- Cena katalogowa: 5 494,41 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Podłączenie
Orientacja
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB305026 |
| Szerokość | 119 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Moc | 1357 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 50 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | boczne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253067921 |
| Wymiary z opakowaniem | 65 x 14 x 129 cm |
| Waga z opakowaniem | 43,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |