Grzejnik pokojowy 57x137 cm podłączenie boczne biały TUB305030 Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 57x137 cm podłączenie boczne biały TUB305030 Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB305030
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 3 810,56zł
- Cena katalogowa: 6 237,33 zł
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB305030 |
| Szerokość | 137 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Moc | 1566 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 50 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | boczne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253081897 |
| Wymiary z opakowaniem | 65 x 14 x 148 cm |
| Waga z opakowaniem | 50,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |