Grzejnik pokojowy 57x96.5 cm podłączenie boczne biały TUB305021 Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 57x96.5 cm podłączenie boczne biały TUB305021 Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB305021
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 782,83zł
- Cena katalogowa: 4 515,33 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Podłączenie
Orientacja
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB305021 |
| Szerokość | 96.5 cm |
| Wysokość | 57 cm |
| Moc | 1096 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 50 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | boczne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253096440 |
| Wymiary z opakowaniem | 65 x 14 x 107 cm |
| Waga z opakowaniem | 35,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |