Grzejnik pokojowy 60x54 cm podłączenie dolne biały IRSTES206012B25 Irsap Tesi 2
Grzejnik pokojowy 60x54 cm podłączenie dolne biały IRSTES206012B25 Irsap Tesi 2
- Nr katalogowy: IRSTES206012B25
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 281,35zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Kolor
Podłączenie
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Seria | Tesi 2 |
| Nr katalogowy | IRSTES206012B25 |
| Szerokość | 54 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Moc | 518 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 5 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | dolne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 8058777654102 |
| Wymiary z opakowaniem | 64 x 75 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 9,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |