Grzejnik pokojowy 63x56.5 cm podłączenie boczne biały IRSTES205614BB Irsap
Grzejnik pokojowy 63x56.5 cm podłączenie boczne biały IRSTES205614BB Irsap
- Nr katalogowy: IRSTES205614BB
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 438,66zł
Opis produktu
| Marka | Irsap |
| Nr katalogowy | IRSTES205614BB |
| Szerokość | 56.5 cm |
| Wysokość | 63 cm |
| Moc | 572 Wat |
| Kolor | biały |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | boczne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pionowa |
| Kod EAN | 8058777505992 |
| Wymiary z opakowaniem | 73 x 72 x 17 cm |
| Waga z opakowaniem | 11,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |