Grzejnik pokojowy 90.2x60.5 cm podłączenie boczne biały TUB309013 Instal Projekt Tubus 3
Grzejnik pokojowy 90.2x60.5 cm podłączenie boczne biały TUB309013 Instal Projekt Tubus 3
- Nr katalogowy: TUB309013
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 141,97zł
- Cena katalogowa: 3 441,54 zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Moc
(Wat)
Podłączenie
Orientacja
Opis produktu
| Marka | Instal Projekt |
| Seria | Tubus 3 |
| Nr katalogowy | TUB309013 |
| Szerokość | 60.5 cm |
| Wysokość | 90.2 cm |
| Moc | 1183 Wat |
| Kolor | biały |
| Rozstaw podłącz. | 83.2 cm |
| Rodzaj | żeberkowy |
| Podłączenie | boczne |
| Materiał | stalowy |
| Orientacja | pozioma |
| Kod EAN | 5905253070570 |
| Wymiary z opakowaniem | 70 x 14 x 98 cm |
| Waga z opakowaniem | 35,90 kg |
| Dane producenta | Zobacz |