Hansgrohe Designflex 28220140 wąż prysznicowy 125 cm
Hansgrohe Designflex 28220140 wąż prysznicowy 125 cm
- Nr katalogowy: 28220140
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 223,77zł
- Cena katalogowa: 344,40 zł
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | Designflex |
| Nr katalogowy | 28220140 |
| Długość | 125 cm |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 4059625462843 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 4 x 26 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,25 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z
Produkty z serii