Hansgrohe sBox 28020000 zestaw podstawowy 145 cm
Hansgrohe sBox 28020000 zestaw podstawowy 145 cm
- Nr katalogowy: 28020000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 620,99zł
- Cena katalogowa: 2 153,73 zł
Opis produktu
| Marka | Hansgrohe |
| Seria | sBox |
| Nr katalogowy | 28020000 |
| Długość | 145 cm |
| Kolor | chrom |
| Kod EAN | 4059625203002 |
| Wymiary z opakowaniem | 23 x 9 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,47 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii